Get Adobe Flash player

Про компанію

   Наша компанія була заснована в 1996 році і сьогодні є лідером постачання високоякісних приводних і конвеєрних елементів на український ринок. «Белтімпорт» імпортує продукцію провідних європейських і світових виробників, які були відібрані після нашого ретельного моніторингу європейського ринку, з урахуванням наших специфічних вимог і побажань клієнтів. Сьогодні «Белтімпорт» має діючі контракти з більш ніж 80 виробниками. І більшість з них – це лідери у своїх галузях: вони давно завоювали відмінну репутацію, а їх імена асоціюються з якістю та інноваціями.
   Сила нашої компанії полягає в колективі професіоналів. Ми маємо багатий досвід і знання по використанню продукції в більшості галузей промисловості. І сьогодні наші переваги оцінили не тільки провідні українські компанії, але і велика кількість підприємств Росії, Польщі, Грузії, Молдови, Білорусі, куди ми регулярно експортуємо продукцію.

Новини

Neptune™ - нова серія роликових ланцюгів з антикорозійним покриттям

  До свого сторіччя компанія Tsubaki розробила ланцюги нової серії Neptune з істотно поліпшеною стійкістю до хімічного впливу, при цьому зберігаючи ті ж властивості корозійної стійкості. Спеціальне покриття не знижує міцність ланцюга, а характеристики по розтягуванню і допустимому навантаженні такі ж, як і у стандартних роликових ланцюгів. 


Нові пласкі паси Forbo Grip Star ™ для надійного переміщення

  Компанія Forbo Siegling (Німеччина) для умов, які потребують гарний зачіп, точне позиціонування, ефективне прискорення і гальмування переміщуваного продукту, розробила нові пласкі паси Grip Star™. 


Технічний семінар в Італії

  Відповідно до програми постійного підвищення кваліфікації і навичок персоналу, співробітники відділів продажів усіх філій в квітні 2016 року відвідали в Італії заводи з виробництва редукторів і двигунів (MOTIVE Srl), а також конвеєрних ланцюгів (Z.M.C. Italia Spa).


Новий матеріал Rexnord Dry-PT для ланцюгів з переміщенням PET-ємностей

Результатом пошуку рішення, що задовольняє потреби ринку в переміщенні PET-ємностей на високій швидкості без змазування, став матеріал Rexnord Dry-PT ™. Цей інноваційний матеріал допоможе встановити в майбутньому новий стандарт для конвеєрів.


Підписатися на Front page feed