Get Adobe Flash player

Про компанію

   Наша компанія була заснована в 1996 році і сьогодні є лідером постачання високоякісних приводних і конвеєрних елементів на український ринок. «Белтімпорт» імпортує продукцію провідних європейських і світових виробників, які були відібрані після нашого ретельного моніторингу європейського ринку, з урахуванням наших специфічних вимог і побажань клієнтів. Сьогодні «Белтімпорт» має діючі контракти з більш ніж 80 виробниками. І більшість з них – це лідери у своїх галузях: вони давно завоювали відмінну репутацію, а їх імена асоціюються з якістю та інноваціями.
   Сила нашої компанії полягає в колективі професіоналів. Ми маємо багатий досвід і знання по використанню продукції в більшості галузей промисловості. І сьогодні наші переваги оцінили не тільки провідні українські компанії, але і велика кількість підприємств Росії, Польщі, Грузії, Молдови, Білорусі, куди ми регулярно експортуємо продукцію.

Новини

Белтімпорт на європейській конференції

  З 21 по 23 вересня 2016 року в Берліні відбулася щорічна конференція Європейської Асоціації виробників і дистриб'юторів приводних елементів (EPTDA). Вперше в історії незалежної України вітчизняна компанія взяла участь в цьому авторитетному Форумі - влітку 2016 року «Белтімпорт» став повноправним членом сім'ї EPTDA! 


Ювілей компанії «Белтімпорт»

  Як завжди, в першу суботу серпня компанія «Белтімпорт» святкувала свій День Народження! Але на цей раз, не простий, а ювілейний!

  Нам виповнилося 20 років !!!


Белтімпорт в складі EPTDA

  Компанія «Белтімпорт» першою в Україні, втім, як і на всьому пострадянському просторі, прийнята до складу EPTDA - Європейської асоціації дистриб'юторів приводних елементів. 


Neptune™ - нова серія роликових ланцюгів з антикорозійним покриттям

  До свого сторіччя компанія Tsubaki розробила ланцюги нової серії Neptune з істотно поліпшеною стійкістю до хімічного впливу, при цьому зберігаючи ті ж властивості корозійної стійкості.


Підписатися на Front page feed