Get Adobe Flash player

Про компанію

   Наша компанія була заснована в 1996 році і сьогодні є лідером постачання високоякісних приводних і конвеєрних елементів на український ринок. «Белтімпорт» імпортує продукцію провідних європейських і світових виробників, які були відібрані після нашого ретельного моніторингу європейського ринку, з урахуванням наших специфічних вимог і побажань клієнтів. Сьогодні «Белтімпорт» має діючі контракти з більш ніж 80 виробниками. І більшість з них – це лідери у своїх галузях: вони давно завоювали відмінну репутацію, а їх імена асоціюються з якістю та інноваціями.
   Сила нашої компанії полягає в колективі професіоналів. Ми маємо багатий досвід і знання по використанню продукції в більшості галузей промисловості. І сьогодні наші переваги оцінили не тільки провідні українські компанії, але і велика кількість підприємств Росії, Польщі, Грузії, Молдови, Білорусі, куди ми регулярно експортуємо продукцію.

Новини

Тренінг по роликам Repa

  У червні в нашому головному офісі фахівцями компанії REPA (Нідерланди) - директором з продажу Мартіном де Конінгом і керівником досліджень і розробок Яном Кройзеном - був проведений тренінг для співробітників відділів продажів Beltimport. 


Інновації від Optibelt

 Компанія Optibelt на виставці Hannover Messe 2017 представила ряд інноваційних розробок:

  • клинові паси SUPER XE-POWER PRO
  • бар'єрний матеріал ELASTOMIT-R
  • індивідуальні рішення 

Корпоративне навчання співробітників відділів продажів

  Компанія Белтімпорт постійно проводить внутрішнє навчання співробітників відділів продажів. У квітні відбувся черговий захід, який проходив в Києві в комфортному конференц-залі готелю Ramada. 


Технічний тренінг по продуктах Bonfiglioli

  В кінці березня в Києві відбувся технічний тренінг для співробітників відділів продажів Beltimport фахівцями компанії Bonfiglioli. Таке навчання ознаменувало старт нового етапу співробітництва між нашими компаніями. 


Підписатися на Front page feed