Get Adobe Flash player

Про компанію

   Наша компанія була заснована в 1996 році і сьогодні є лідером постачання високоякісних приводних і конвеєрних елементів на український ринок. «Белтімпорт» імпортує продукцію провідних європейських і світових виробників, які були відібрані після нашого ретельного моніторингу європейського ринку, з урахуванням наших специфічних вимог і побажань клієнтів. Сьогодні «Белтімпорт» має діючі контракти з більш ніж 80 виробниками. І більшість з них – це лідери у своїх галузях: вони давно завоювали відмінну репутацію, а їх імена асоціюються з якістю та інноваціями.
   Сила нашої компанії полягає в колективі професіоналів. Ми маємо багатий досвід і знання по використанню продукції в більшості галузей промисловості. І сьогодні наші переваги оцінили не тільки провідні українські компанії, але і велика кількість підприємств Росії, Польщі, Грузії, Молдови, Білорусі, куди ми регулярно експортуємо продукцію.

Новини

Інновації від Optibelt

 Компанія Optibelt на виставці Hannover Messe 2017 представила ряд інноваційних розробок:

  • клинові паси SUPER XE-POWER PRO
  • бар'єрний матеріал ELASTOMIT-R
  • індивідуальні рішення 

Корпоративне навчання співробітників відділів продажів

  Компанія Белтімпорт постійно проводить внутрішнє навчання співробітників відділів продажів. У квітні відбувся черговий захід, який проходив в Києві в комфортному конференц-залі готелю Ramada. 


Технічний тренінг по продуктах Bonfiglioli

  В кінці березня в Києві відбувся технічний тренінг для співробітників відділів продажів Beltimport фахівцями компанії Bonfiglioli. Таке навчання ознаменувало старт нового етапу співробітництва між нашими компаніями. 


Вітаємо зі святом весни!

Милі жінки!

  Бажаємо Вам гарних днів, душевних вечорів, чарівних снів вночі та запашної кави зранку...

  Занять по серцю, таємничих поглядів, приємних посмішок, кохання до останку!

З любов'ю, Белтімпорт


Підписатися на Front page feed