Get Adobe Flash player

   Ми часто чуємо, що діти – це наше майбутнє. І, звичайно, ми з цим погоджуємось. Адже кожному з нас хочеться захистити своє чадо від власних помилок в житті, вкласти йому свої знання, свій досвід і виховати з нього своє продовження. Тому часто наші діти відвідують музичні школи, оскільки Мама так і не стала відомою співачкою, як мріяла в дитинстві. Або ж досвід Тата в середній школі змушує дитину пізнавати премудрості східних єдиноборств. Але наше з Вами завдання, як батьків, знайти і розкрити таланти наших дітей, не відбираючи при цьому у них дитинства. Їм ще так багато належить пізнати в цьому житті – любов і дружбу, зраду і смерть близької людини, віру в Бога і недосконалість цього світу... І ми дозволили собі створити цей розділ «Нашенькі» на сайті компанії, тому що діти – наше найбільше досягнення. Для нас це незрівнянно більше, ніж всі ексклюзивні контракти разом узяті. «Белтімпорт» – проти абортів і ми завжди від усього серця вітаємо колег і партнерів, у яких народжуються діти. Звичайно, діти – наше Майбутнє, але нині – вони для нас і Сьогодення!

Анна Б.
10 років

  Цього року Анюта почала займатися в джаз-бенді на саксофоні і їй це дуже подобається yes! Дуже любить «воду» в будь-якому її прояві: море, озеро, басейн, джакузі - все, куди можна зануритися - це наша стихія, причому Аня непогано плаває. Є хороші дизайнерські задатки - так, у ляльок одяг і меблі виготовлені Анею власноруч. Причому креативність і вміння використовувати все, що є під рукою, часом захоплює дорослих. А ось письмові твори в школі нам даються поки гірше. При цьому, Аня має яскраво виражений логічний склад розуму, але дуже вразлива і зовсім не любить ризикувати smiley. На свій перший ювілей отримала в подарунок маленький ноутбук (це був її перший особистий комп'ютер в житті). Через кілька годин, дивлячись на нього щасливими очима, Анюта запитала: «Тато, виходить, що тепер я дійсно, по-справжньому стала дорослою ?!»

Ілля М.
4 роки

  Іллюша дуже хоче піти до школи, причому бажано відразу в 3–й клас, щоб бути старшим за свого брата Єгора cool. До цього він готується активно: вміє рахувати "до мільйона", знає букви, наприклад, Г - це гравітація, а Т - це трильйон. Як і раніше хлопчик з характером, здатний виховати всіх під себе devil.

 

 

Віра К
9 років

  Вірунчик, як всі її кличуть, закінчує 4 клас молодшої школи. Вона дуже любить свій клас та школу. Але ж завжди цікаво не тільки дізнатися щось корисне та цікаве, а й також пограти з друзями! Захоплюється «Петриківським розписом» та танцями. Товариська, добра та чуйна. Невиправна фантазерка та вигадниця. Але головна її риса – це найтурботливіша старша сестричка heart! Молодший братик Женя, якому всього рочок, просто обожнює її. Коли стане дорослою, має намір підробляти у притулку для тварин, що не мають своєї оселі enlightened.

Єгор М.
7 років

  Цього року Єгорка пішов до школи, чекав цього моменту з нетерпінням і ходив із задоволенням ... цілий тиждень. Після цього ентузіазм спав, особливо коли з'явилася "ГПД". Тепер в школі подобається тільки математика, фізкультура і вчителька smiley. У позашкільний час Єгор обожнює Лего і все що з ним пов'язано (розфарбовки, мультфільми, комп'ютерні ігри). Може з Лего побудувати такі конструкції, що навіть тато-інженер дивується enlightened.

Маша М.
7 років

  Нам вже 7 років, ми вже ходимо в перший клас, добре вчимося, старанно ставимося до всіх предметів. Все також любимо подорожувати, їсти шоколадки і всілякі ласощі. Машенька сказала, що хоче стати лікарем і не просто лікарем angel, а стоматологом, так що ми рухаємося в цьому напрямку.

 

 

Славік С.
4 роки

  Здається, минув лише рік, і Славчику виповнилось лише 4 роки… Але це аж цілий рік, за який маленький хлопчик став дорослим, впевненим і досить самостійним чоловічком. Він навчився рахувати і читати по складах, одягатись в садочок без допомоги дорослих, чистити зуби, спробував кататись на лижах… та багато іншого. А саме головне він став дуже хитрим і проникливим… Він дуже тонко почав відчувати жарти та іронію дорослих і сам робить часом досить вдалі спроби на цьому поприщі smiley… Він прекрасно знає, як правильно підійти до мами й тата зі своїми бажаннями, так щоб йому ніхто не зміг відмовити, коли треба підлеститися, обійматися і цілуватися, а коли треба поплакати і вдати нещасного і змореного crying… За цей рік він одним великим кроком переступив від казок про колобка до нових героїв із коміксів всесвіту Марвел (Халк, Залізна Людина, Капітан Америка, Людина-Павук, Тор... - це далеко не весь перелік героїв, костюми яких він хоче отримати). І звичайно за цей рік кількість питань в стилі «Чому? Як? Що це?» зросла, мабуть у 100 разів, і головне, що він усе запам’ятовує і потім любить повчати бабусю і дідуся які «звісно ж нічого не знають».

Аня Л.
7 років

  У минулому році, Анюта пішла в перший клас і тепер-то вона, в повній мірі оцінила фразу батьків: «Ти дитячий сад будеш згадувати, як казку!» До речі, назва її Дитячого саду №358 було саме "Казка"! smiley Але, як відомо: "шлях до зірок лежить через терни", тому Анюта не здається, намагається і відповідально підходить до виконання домашнього завдання, активно відповідає на уроках, допомагає однокласникам і вчителю - вона любить, коли її називають найкращою ученицею в класі! surprise Правда, іноді бувають ситуації, коли "зірки стали не так" і Анюта не в настрої ..., то тут вже все пропало: все - не так, все - не те! angry Улюблені предмети: музика, малювання, основи здоров'я та математика, а після школи - танці, танці, танці! enlightened

Саша Т.
5 років

  Більше всього в житті Сашко любить ТАТА smiley, якого він копіює у всьому!
Сашко майже визначився з майбутньою професію – він буде хіміком або….артистом-гумористом cheeky.
Саша читає, рахує та, мабуть, буде непогано навчатися у школі, якщо, звичайно, навчиться хоча б 5 хвилин сидіти на місці devil.

 

Інна С.
11 років

  Хотіла братика і песика! Песик уже є... yes
Любить відвідувати футбольні матчі , особливо коли грає збірна України! surprise

 

 

 

Роман Г.
7 років (учень 2-го класу)

  Добрий, веселий, життєрадісний, розумний хлопчик. Улюблене заняття - конструктор Lego. З нього Ромашка будує все, чим цікавиться: підводні човни, будівельні і дорожні машини, військову техніку і навіть цілі заводи. Минуле літо поклало початок новому захопленню - човни enlightened. Тепер у дитини мрія - самостійно керувати човном. Навесні почнуть з татом тренування. Рома вчить англійську мову, з задоволенням ходить в басейн. У школі прагне бути лідером. 

 

Марина Д.
6 років

  Марині вже шість років, і вона впевнена, що треба ставати краще тільки заради себе самої. З повною відповідальністю готується до школи. І вже зараз планує свій весь розпорядок дня. Маринка живе дуже енергійно. Адже так багато треба встигнути: вивчити вірші для уроку англійської мови, встигнути на танці, відвідати підготовчі курси до школи, і пограти з улюбленою собачкою Джессі angel. А ще, треба обов'язково приготувати всім рідним сувенірчики своїми руками і обов'язково їх розмалювати. Адже вона мріє бути художницею, ну як Марія Примаченко yes.

Сергій В.
3 роки

  Трирічний "енерджайзер" не може всидіти ні секунди спокійно devil. Завжди прагне обов'язково робити те, що «не можна», йти туди, куди «не можна». З півторарічного віку щодня відвідує школу розвитку дитини, де вивчив на пам'ять аж 11 віршів surprise.