Get Adobe Flash player

  • Клієнтоорієнтованість та відданість інтересам Замовника

   Наші Замовники - наша найбільша цінність. Ми завжди націлені на підвищення конкурентоспроможності наших Клієнтів. Ми шукаємо індивідуальні рішення для Замовників, фокусуючись на їх галузевих особливостях. Ми прагнемо сприяти зростанню прибутковості бізнесу наших Клієнтів за рахунок глибокого розуміння та ефективного задоволення їхніх потреб.

  • Якість продукції та сервісу. Новаторство

   Якість - наша релігія. Ми не йдемо на компроміси в питаннях якості, навіть якщо можемо отримати на цьому додаткову фінансову вигоду. Ми прагнемо у всьому бути краще за інших, постійно працюємо над індивідуалізацією рішень і важливими для Клієнтів інноваціями. І ми пишаємося, що багато Клієнтів вважають достатнім не питати ім’я виробника, якщо ця продукція від «Белтімпорт».

  • Ефективність і професіоналізм

   Ми віримо, що ефективність - необхідний інструмент для досягнення оптимальних результатів у всьому, що ми робимо. Ми намагаємося підвищувати ефективність продукції, сервісу, рішень, бізнес-процесів, комунікацій. Ми використовуємо будь-яку можливість для навчання і вдосконалення у своїй справі, а також у розумінні бізнесу наших Клієнтів. Ми прагнемо бути експертами в продукції та послугах, які ми пропонуємо.

  • Відповідальність і надійність

   Часто ми стаємо свідками того, як хтось боїться брати на себе відповідальність, побоюючись наслідків. Ми чинимо інакше. Ми завжди готові нести відповідальність за наші рішення, дії і результат перед Партнерами, перед нашими Співробітниками та перед Суспільством. Ми прагнемо, щоб нашу Компанію асоціювали зі словом «надійність». Надійність у всьому: в продукції, у відносинах, у питаннях фінансової дисципліни та інших численних аспектах.

  • Чесність і порядність. Висока ділова репутація

   Наші слова ніколи не розходяться з ділом. Ми не боїмося говорити правду, визнавати свої помилки і швидко їх виправляти. Ми неухильно дотримуємося домовленостей з Колегами, Партнерами, навіть якщо це викликає незручності. Для нас велике значення мають наше слово і висока репутація, яку Компанія заслужено завоювала.

  • Партнерство та задоволення від роботи

   Ми ставимося з великою повагою і довірою до наших Партнерів. Ми пишаємося нашими досягненнями, і нам приємно усвідомлювати, що в успіхах Партнерів є частка і нашої праці. Ми отримуємо задоволення від спільної роботи і дорожимо відносинами. Ми заохочуємо командну роботу, прагнемо забезпечити кожному Співробітнику професійну підтримку і психологічний комфорт. Ми цінуємо ініціативу. Ми схвалюємо націленість Співробітників на досягнення загальних цілей через рішення індивідуальних завдань.

  • Готовність брати на себе вирішення складних завдань

   Ми готові вирішувати складні завдання для досягнення амбітних цілей. Ми впевнені у власних силах, схвалюємо зміни і вміємо приймати обдумані і нестандартні рішення. Ми не раз приймали виклик, в умовах незалежних від нас обставин, і кожен раз з честю виходили переможцями. І ми маємо намір тільки підвищувати наші результати в подальшому.

  • Лідерство

   Ми прагнемо до лідерства, яке розуміємо, як вміння бути першими і кращими в усьому, що ми робимо: надавати Клієнту більше переваг, більшу вигоду, бути швидше за інших та доставляти максимальну кількість позитивних емоцій. Ми маємо намір бути «законодавцями мод» у бізнесі технічної дистрибуції та сервісу.