Get Adobe Flash player

   Наша компанія була заснована в 1996 році і сьогодні є лідером постачання високоякісних приводних і конвеєрних елементів на український ринок. «Белтімпорт» імпортує продукцію провідних європейських і світових виробників, які були відібрані після нашого ретельного моніторингу європейського ринку, з урахуванням наших специфічних вимог і побажань клієнтів. Сьогодні «Белтімпорт» має діючі контракти з більш ніж 80 виробниками. І більшість з них – це лідери у своїх галузях: вони давно завоювали відмінну репутацію, а їх імена асоціюються з якістю та інноваціями.
   Сила нашої компанії полягає в колективі професіоналів. Ми маємо багатий досвід і знання по використанню продукції в більшості галузей промисловості. І сьогодні наші переваги оцінили не тільки провідні українські компанії, але і велика кількість підприємств Росії, Польщі, Грузії, Молдови, Білорусі, куди ми регулярно експортуємо продукцію.
   Ми сподіваємося, що Ваша співпраця з нами буде ефективною, довготривалою, взаємовигідною, приємною і зможе бути запорукою взаємного процвітання. «Белтімпорт» пишається тим, що має за честь бути партнером багатьох компаній, які відіграють стратегічно важливу роль в економіці нашої країни. Ми завжди радіємо успіху наших партнерів і нам приємно усвідомлювати, що в цьому присутня частка і нашої праці.