Get Adobe Flash player

  Кафедра Технічної механіки і пакувальної техніки отримала від керівництва компанії «Белтімпорт» у вигляді спонсорської допомоги навчальний стенд із приводними ременями.

  Щиро дякуємо за допомогу! Наданий навчальний стенд буде використовуватись для наочного прикладу студентам, які вивчають дисципліну «Деталі машин» на кафедрі Технічної механіки і пакувальної техніки.

  Ми завжди готові до співпраці з Вами!

  Бажаємо успіхів у подальшій роботі Вашої компанії!

Блаженко С.І., доцент, к.т.н., Декан факультету Інженерної механіки та пакувальної техніки; Соколенко А.І., професор, д.т.н., Зав. Кафедри Технічної механіки і пакувальної техніки

  Компанія «Кроно Україна» засвідчує використання на наших підприємствах приводних ланцюгів, виробництва Tsubaki (Японія). Ці ланцюги зарекомендували себе як продукція дуже високої якості, завдяки чому їх строк служби значно вищий, ніж ланцюги інших виробників, які ми мали можливість альтернативно порівняти у нашому виробництві. Використання ланцюгів Tsubaki дозволяє нам також економити витрати на електроенергію та простої обладнання. Завдячуючи цьому, приводні ланцюги Tsubaki рекомендовані для подальшої експлуатації на підприємствах «Кроно Україна».

Дмитерко І.М., Начальник ремонтно-механічної дільниці; Корнелюк Т.З., В.о. нач. від. постачання

  Компанія ТОВ «Завод Термо-Пак» висловлює подяку ТОВ «Белтімпорт» за плідну багаторічну співпрацю. За ці роки ми переконались у професіоналізмі співробітників Вашої компанії, їх умінні підтримувати конструктивний діалог при вирішенні виникаючих питань, а також у пошуку оптимальних рішень.

  Компанія виділяється високою якістю пропонованої на ринку продукції, прийнятними цінами, досить зручним місцем розташування, а також дотриманням договірних умов. Завдяки цьому компанія «Белтімпорт» залишається одним з наших надійних постачальників протягом кількох років спільної роботи.

  Стабільно високі обсяги, виконання договірних зобов'язань, готовність брати участь в нових проектах – саме ці якості виокремлюють «Белтімпорт» як надійного ділового партнера. Сподіваємося на подальшу співпрацю і розширення взаємовигідних зв'язків.

Усенко В.В., керівник відділу постачання

  Підприємство ПАТ "Маріупольська кондитерська фабрика "РОШЕН" співпрацює з компанією ТОВ «Белтімпорт» протягом останніх шести років за напрямами:

  Поставлені стрічки повністю відповідають нашим вимогам і умовам експлуатації.  Постачання і роботи виконуються в установлені терміни, якісно і в повному обсязі.

  За необхідності співробітники «Белтімпорт» та представники виробників приїжджають на підприємство для проведення технічних консультацій безпосередньо на виробництві. Інформація про продукцію та інша технічна підтримка завжди надається швидко і якісно. Компанія ТОВ «Белтімпорт» є надійним партнером, а її співробітники - досвідченими фахівцями.

Кадигробов І.Л. , інженер з комплектації устаткування

 

   Висловлюю подяку Олександрові Добролежі за оперативність у вирішенні термінового питання щодо закупівлі транспортерної поліуретанової стрічки.

 

ТОВ «Чіпси Люкс», Фахівець відділу матеріального забезпечення Юлія Коротенко

Сторінки